Co nowego?,  Kulturalnie ;),  Na ekranie,  Seriale

Edyta Olszówka w serialu i w cieszyńskim teatrze

[singlepic id=95 w=320 h=240 float=right]Edyta Olszówka kojarzy mi się  przede wszystkim z komediowym serialem „Przepis na życie”. Obejrzałam go z dużą przyjemnością głównie z powodu gry Piotra Adamczyka, Mai Ostaszewskiej czy Danuty Kolak i właśnie – Edyty Olszówki. Zobaczyć tam można zresztą jeszcze wielu znanych i dobrych aktorów. W cieniu ról drugoplanowych pozostali, moim zdaniem, główni bohaterowie – Magdalena Kumorek i Borys Szyc. Poniżej malutki wycinek – tylko zwiastun sezonu 2., a przed nami już wkrótce sezon 4. Czekam z niecierpliwością, bo to świetna zabawa.

Zatem kiedy dowiedziałam się, że w cieszyńskim teatrze będę mogła obejrzeć Edytę Olszówkę, nie wahałam się ani chwili i zamówiłam bilety na spektakl „Się kochamy”. Oto plakat:[singlepic id=63 w=320 h=240 float=center]

30 listopada 2012 z przyjemnością obejrzałam sympatyczną aktorkę w towarzystwie  Rafała Cieszyńskiego  [singlepic id=62 w=320 h=240 float=right]i Lesława Żurka. Jednak całość nie rozbawiła mnie tak, jak tego oczekiwałam.

Bo ja cały czas tęsknię za humorem Vebera i wspaniałą kreacją Krzysztofa Tyńca w „Kolacji dla głupca”. I, na szczęście, będę miała okazję zaśmiewać się do łez już w marcu, ponieważ Teatr Ateneum ponownie zawita do Cieszyna!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *