A tak w ogóle... Zaczęły się wakacje… 25 czerwca 2010 Ale zanim sobie wszystko poukładam i zaplanuję swoje wakacje, to może troszkę czasu upłynąć, więc na razie tylko krótki wpis wspominkowy na „Rodzinnie”. Poprzedni Jest już płot!!! Nowsze Literatura fachowa "ogródkowa" Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedziTwój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Nazwa * Adres email * Witryna internetowa Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy. Komentarz